Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Vše o tomto projektu

Úvodník

Herní portál hrani.eu má za cíl vytvořit herní komunitu s hrami, které jsou poskytované převážně zdarma a návštěvníkům umožnit hrát velké množství her přímo v prohlížeči. Bez nutnosti stahovat jakékoliv pluginy či rozšíření. Na výběr jsou HTML 5 pro prohlížeč, DOS hry z dob Pentia 484, hry z Gameboy Advance a staré Flash hry, kterým jsme vdechli nového ducha díky technologii Ruffle. Jako samostatnou kategorií jsou Massivní multiplayerové hry (MMO nebo MMOG hry), které hrajete v prohlížeči u poskytovatele na hostitelském serveru. Těchto her je cca 680 z různorodých kategorií (střílečky, MMOARPG, ARPG, strategie, bojové, akční rpg, Battle Royale, MOBA, karetní, sportovní, MMOFPS, MMO, sociální, fantazy a akční kategorie her). Dále zde naleznete pár desítek článků o hrách zdarma. Novinkou jsou NES hry, Unity 3D hry, zdarma hry pro iOS a databáze her ze Steamu, které jsou taktéž zdarma.

45 311 online her zdarma pro Váš prohlížečProvozovatel hrani.eu

  • Aleš Kuklínek
  • Křepelčí 8, Brno, 64100, Czech republic
  • Kontakt: +420 723865779, ales.kuklinek@email.cz


Vážení sponzoři webu:Speciální poděkování

⭐ Jakub Bouček - za pomoc při programování a rady ohledně projektu


Pokud nám chcete cokoliv napsat, můžete skrze email projektu: ales.kuklinek@email.cz :))


Rychlý kontakt

Odpovídáme do 24 hodin. Těšíme se na Vaše zprávy.We speak English, if you can communicate with us. Všem přeji příjemné hraní a zábavu na Vašem herním portálu.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 8 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px Ikona RSS 12px x 12px

Herní novinky