Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Zásady ochrana osobních údajů

Aktualizováno: 19. ledna 2023
abcdef

Chceme, aby naši uživatelé vždy věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností je případně zveřejňujeme.

Respektujeme právo každého návštěvníka našich stránek na soukromí. Za tímto účelem shromažďujeme a používáme informace na našich webových stránkách pouze tak, jak je uvedeno v těchto Zásadách ochrany osobních údajů. Toto prohlášení se vztahuje výhradně na informace shromážděné na těchto webových stránkách.


Informace, které shromažďujeme, jsou

- používány ke zlepšení obsahu našich webových stránek

- používány k informování návštěvníků o aktualizacích našich webových stránek

- nikdy nejsou sdíleny s jinými organizacemi pro komerční účely


Pro vstup na naše stránky není nutná registrace. Předplatné některých služeb však může vyžadovat, aby uživatel vyplnil registrační formulář. Během registrace musí uživatel uvést určité kontaktní údaje, které však nikdy neprodáváme ani neposkytujeme dál. Jsou shromažďovány pouze za účelem kontaktování uživatele ohledně služeb na našich stránkách, o které projevil zájem. Uživatel nemusí uvádět demografické údaje (výše příjmu, pohlaví atd.) a jedinečné identifikátory (uživatelské jméno, heslo atd.). Poskytnutí dalších informací pomáhá poskytnout personalizovanější zážitek z našich stránek, ale není povinné. Vydáváme informační bulletin a nikdy neprodáváme ani nesdílíme e-mailové nebo poštovní adresy našich odběratelů. Provozujeme online průzkumy a nikdy neprodáváme ani nesdílíme e-mailové adresy našich odběratelů. Našim uživatelům zobrazujeme reklamu, o kterou se starají společnosti Google Adsense. Takže jakékoli podobné obavy týkající se naší reklamy by měly být s úctou směřovány na ně.

Hrani.eu využívá pro přehled o návštěvách nástroj Matomo. Tyto informace nám poskytují cenné informace, díky kterým, můžeme zlepšit uživatelský konfort při hraní her na našem portálu.

Hrani.eu využívá reklamní společnosti třetích stran k zobrazování reklam při návštěvě našich webových stránek. Tyto společnosti mohou používat informace (bez vašeho jména, adresy, e-mailu, adresy nebo telefonního čísla) o vašich návštěvách těchto a jiných webových stránek, aby vám poskytovaly reklamy na zboží a služby, které vás zajímají.

Zavazujeme se řešit spory do 24-48 hodin. V případě problémů se uživatelé mohou obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pokud mají uživatelé webu jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prostřednictvím naší kontaktní stránky.ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky