Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Retro SEGA hry

Sega je jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších herních společností na světě. Její hry jsou oblíbené po celém světě a zahrnují mnoho klasických titulů, jako jsou Sonic the Hedgehog, Altered Beast a Streets of Rage.

Díky moderním technologiím je nyní možné hrát mnoho Sega her přímo ve svém prohlížeči. Tyto hry jsou zdarma a k jejich hraní nepotřebujete žádné další software nebo hardware. Stačí je otevřít v prohlížeči a můžete začít hrát.

V této kategorii najdete výběr Sega her, které si můžete zahrát ihned v prohlížeči. Ať už jste fanouškem klasických her nebo hledáte něco nového, určitě si v této kategorii najdete něco, co vás bude bavi

Zavzpomínejte na staré Sega hry nyní .

Zoop (USA Ostatní
Puggsy (USA Ostatní
NFL 98 (USA Ostatní
Klax (USA Ostatní
Batman (USA Ostatní
Exile (USA Ostatní
6-Pak (USA Ostatní
DJ Boy (USA Ostatní
Jammit (USA Ostatní
Clue (USA Ostatní
Valis (USA Ostatní
F1 (Europe Ostatní
Socket (USA Ostatní
Growl (USA Ostatní
Toys (USA Ostatní
X-Men (USA Ostatní
NHL 98 (USA Ostatní
Sagaia (USA Ostatní
Risk (USA Ostatní
Ys III (USA Ostatní
Gods (USA Ostatní
Hook (USA Ostatní

Na veškerou grafiku, hry a další multimédia se vztahují autorská práva příslušných vlastníků a autorů. Pokud není uvedeno jinak, hry jsou v originále v anglickém znění.

Přejeme příjemnou zábavu.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky