Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Herní odkazy

Přehledný katalog odkazů na herní weby a portály. Registrace do katalogu je zdarma. Pokud děláte SEO hernímu portálu, zaregistrujte si zpětný odkaz.

Superpařani
Superpařmeni

Od hráčů pro hráče. Nový herní web pro všechny milovníky světa her.

Přejít na web
Superpařani
BRADAVICE ONLINE

TOP: Bezplatný online RPG server vedený skupinou motivovaných nadšenců. Hra běží na platformě World of Warcraft s datadiskem WOTLK 3.3.5. DOPORUČEJEME.

Přejít na hru
Superpařani
SKRRIBBLE.IO
skribbl.io je bezplatná online hra pro více hráčů, která se zabývá kreslením a hádáním obrázků. Běžná hra se skládá z několika kol, kdy v každém kole musí hráč nakreslit své vybrané slovo a ostatní ho musí uhodnout, aby získali body!

Přejít na hru

PlayOK
PlayOK

Zahrajte si s živými hráči hry ŠACHY,VRHCÁBY, ČESKÁ DÁMA REVERSI, DOMINO MAHJONG, DÁMA , MLÝN, GO, PIŠKVORKY, KOSTKY, ČLOVĚČE, KANASTA, SRDCE, PIKY a třeba ŽOLÍKY.

Přejít na hru
PlayOK
Counter Strike v prohlížeči

Counter-Strike v prohlížeči je online FPS hra, kde hráči soupeří v týmech teroristů a protiteroristů. Rychlá akce a týmová spolupráce jsou klíčové. Přejít na hru

Counter Strike 1.6 in browser
Sandboxels

Sandboxels je simulační hra s padajícím pískem v prohlížeči s mechanikami, jako je simulace tepla, elektřiny, hustoty, chemických reakcí, ohně, výbuchů a více než 500 jedinečných prvků.

Přejít na hru
Counter Strike 1.6 in browser
Infinite Chef

Infinite Chef je simulace vaření, kterou lze hrát přímo ve webovém prohlížeči. Obsahuje jedinečný generátor názvů pokrmů a stovky ingrediencí, s nimiž lze vařit a hrát si.

Přejít na hru

Přidat odkaz do katalogu webů.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky