Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Retro Playstation hry

Zavzpomínejte na staré Playstation hry nyní online.

Toca 1 PSX Závodní
Warhawk PSX Akční hra
Yeh Tennis PSX Sportovní hra
Soulblade PSX 2D bojová hra
Tekken PSX 3D bojová hra
Wild Rapids PSX 3D vodní závody
Simba PSX Platformová hra

Na veškerou grafiku, hry a další multimédia se vztahují autorská práva příslušných vlastníků a autorů. Pokud není uvedeno jinak, hry jsou v originále v anglickém znění.

PSX je oficiální zkratka pro PlayStation. Je to první herní konzole vyvinutá a uvedená na trh společností Sony Computer Entertainment v roce 1994. PSX byla obrovským úspěchem a prodalo se jí přes 100 milionů kusů po celém světě.

PSX byla založena na 32bitové architektuře RISC a byla vybavena procesorem MIPS R3000A a grafický procesor 3DFX Interactive 2D/3D. Konzole také měla CD-ROM mechaniku, která umožnila vývojářům vytvářet hry s lepší grafikou a zvukem než předchozí generace herních konzolí.

PSX byla domácí konzole, ale také ji bylo možné používat jako herní stanici pro PC. K tomu bylo zapotřebí dodatečné hardwaru, například adaptéru PSX-to-VGA nebo PSX-to-RGB.

PSX byla na trhu nahrazena PlayStation 2 v roce 2000. I přesto je PSX stále populární mezi hráči a sběrateli. K dispozici je řada emulátorů PSX, které umožňují hrát hry PSX na moderních počítačích a zařízeních.

Přejeme příjemnou záábavu s těmito skvělými hrami.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 13 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky