Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Webové textové hry

Hry jsou převážně v angličtině. Je potřeba určitá znalost angličtiny k těmto hrám. Co si dnes zahrajete?

A Dark Room Minimalistická textová adventura Michaela Townsenda a všech jeho přátel. Inspirováno hrou Candy Box
CivClicker CivClicker je hra založená na postupném klikání, ve které budujete civilizaci v prohlížeči.
Candy Box 2 Nenasytná a vůbec nenávyková hra... Candy Box 2
Clicking Bad Nenávyková sprostá hra Clicking Bad
Speed Warp Nenávyková sprostá hra Speed Warp
Number Textová webová hra Number od Tylera Glaieleho
Clicking FF 7 Textová webová hra Clicking FF 7
Lies Under Ice Veďte první osadu na zmrzlém měsíci Jupiteru, Europě! Jaký mimozemský život se skrývá pod ledem? Kdo sabotuje vaši misi? Komu můžeš věřit?
Atlantis Academy Celý život jsi strávil na hranici mezi pevninou a mořem a tvým nejbližším společníkem byl vodní drak. Tvá matka, mořská nymfa, zemřela a zanechala ti záhadné dědictví; tvůj lidský otec zmizel ještě před tvým narozením. Nyní se konečně můžeš učit magii na Akademii Atlantidy, po boku mořských nymf, selkií, sirén a dalších obyvatel hlubin.
Escape from Death Ukradněte Smrťákovu moc a osvoboďte se z jeho zkažené říše! Skryj před mrtvými tlukot svého srdce, ovládni magii duší, propluj politickými intrikami, rozhodni o osudu posmrtného života - a možná se i sám zmocni jeho trůnu.
The Bread Must Rise V této kouzelné soutěži v pečení se spojíte s královnou Neumírající a upečete své soupeře do brzkého hrobu - nebo z hrobu pomocí nekromancie!
Top Villain: Total Domination Rozbijte dnes svou hrdinskou nemesis! Zítra sestrojte zařízení soudného dne a ovládněte svět! Ale počkej, budou tví nohsledi stávkovat?!
Elite Status: Platinum Concierge Jak daleko byste zašli, abyste miliardáři splnili jeho sny? Najít nenalezitelné a dokázat nemožné? To všechno je pro VIP Concierge denní práce.
Royal Affairs Budeš vládnout na své exkluzivní internátní škole, nebo se staneš královskou pohromou? Dvořte se veřejnosti, ovlivňujte osudy národů a najděte lásku!
Stars Arisen Ovládněte zakázanou moc hvězd a získejte zpět trůn své matky! Zachráníš město svým kouzlem, nebo ho rozvrátíš?
New Witch in Town Získejte přátele, kouzlete a odhalujte tajemství ve svém kouzelném městečku! Zachováš les, nebo necháš město růst?
Choice of the Viking Vytvořte svůj odkaz na Islandu, jaký nikdy nebyl, v zemi bohů, obrů, elfů, trollů a chodících mrtvol! Hra plná politiky a romantiky, boje a cti.
Professor of Magical Studies Výzkum magie, která pravděpodobně nezničí svět! Navíc, pokud budete muset zachránit svět, bude to vypadat skvěle, až se budete ucházet o místo.
Teahouse of the Gods Využijte energii čchi samotného života k ovládání těla, mysli a prostředí! Využiješ svou sílu k záchraně světa, nebo tvou duši pošpiní korupce?
Skystrike: Wings of Justice Vzlétněte do oblak! Dokážete s rychlými křídly a bystrými smysly sokola zachránit své město před armádou Krysích králů?
A Crown of Sorcery and Steel Svrhnete královnu a její železnou armádu, nebo se k ní přidáte jako špión? Relikvie, které získáš z elfího žaláře, změní dějiny!

Textové webové hry jsou online hry, které jsou založené na textových popisech a uživatelských interakcích, místo na vizuálních prvcích, jako jsou grafika nebo animace. Tyto hry často připomínají příběhy nebo knihy, ve kterých hráči přebírají roli hlavní postavy a pomocí textových příkazů řeší hádanky a rozhodují o směru příběhu. Hráči mohou vstupovat do virtuálních světů, objevovat nové lokace, interagovat s postavami a řešit problémy v reálném čase. Textové webové hry jsou oblíbené mezi fanoušky RPG (role-playing game) a jsou obvykle dostupné zdarma na internetu.

Chybí Vám zde Vaše oblíbená hra. Zašlete ji na ales.kuklinek@email.cz a já ji přidám do katalogu.

Tagy: #browsergame, #freegame, #textgames, #textovehry, #textovky
ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky