Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Retro FLASH hry

Zavzpomínejte na staré flashové časy

100 Arabian nights SPOJ 3/Bejeweled
RAZE 3 Akční
GUNBLOOD Akční
DEAD ZED 2 Akční
Abduction Bláznivé
Apple Shooter Bláznivé
BattleShips Multiplayer
Bloons Postřehové
Bloxorz Logické
Caveman Plošinovka
Chibi Knight Plošinovka
Cubefield Závodní futuristické
Feed Us 1 Blbůstky
Feed Us 2 Blbůstky
Feed Us 3 Blbůstky
Feed Us 4 Blbůstky
Feed Us 5 Blbůstky
Gold Miner Blbůstky
Grow Cube Blbůstky
Grow Island Blbůstky
Grow Nano Blbůstky
Grow Valley Blbůstky
Gun Blood Blbůstky
Gun Mayhem Blbůstky
Gun Mayhem 2 Blbůstky
Jump It 2 Blbůstky
Jump It Blbůstky

Celkem je zde 983 flash her.Flash hry jsou hry, které jsou vytvořené pomocí počítačového programu zvaného Adobe Flash. Tento program umožňuje vývojářům tvorbu interaktivních webových aplikací, včetně her, animací a dalších multimediálních prvků. Flash hry se obvykle spouštějí přes internetový prohlížeč a jsou k dispozici na různých webových stránkách, které je umožňují hrát online. Mnoho flash her je zdarma, ale některé mohou být placené nebo obsahovat reklamy.

Na veškerou grafiku, hry a další multimédia se vztahují autorská práva příslušných vlastníků a autorů.

Flash hry jsou jednou z nejpopulárnějších forem zábavy na internetu. Jsou snadno dostupné, zdarma a lze je hrát na jakémkoli počítači nebo mobilním zařízení s připojením k internetu.

Flash hry jsou vytvářeny pomocí technologie Adobe Flash, která umožňuje vytvářet interaktivní a poutavé hry. Flash hry jsou dostupné v široké škále žánrů, od arkádových her a logických her až po simulátory a adventury.

Hraní flash her je snadné. Stačí navštívit webovou stránku, která nabízí flash hry, a kliknout na hru, kterou chcete hrát. Hra se pak automaticky spustí v prohlížeči. Flash hry jsou zdarma. Nejlepší na flash hrách je, že jsou zdarma. Můžete si je zahrát, aniž byste museli platit jakékoli peníze. Flash hry jsou dostupné na všech zařízeních. Flash hry lze hrát na jakémkoli počítači nebo mobilním zařízení s připojením k internetu. To znamená, že si je můžete zahrát na svém počítači, notebooku, tabletu nebo smartphonu. Flash hry jsou skvělou zábavou pro všechny. Flash hry jsou vhodné pro hráče všech věkových kategorií. Najdete zde hry pro děti, dospělé i seniory. Pokud hledáte zábavu zdarma, flash hry jsou skvělou volbou. Existuje nespočet flash her, ze kterých si můžete vybírat, a každá z nich vám nabídne jedinečný zážitek.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky