Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Club manager

O hře Club manager

Club Manager je online fotbalová manažerská hra, ve které se stanete šéfem vlastního fotbalového klubu. Začněte s týmem v nižší lize a postupně se probojujte až do nejvyšších pater fotbalového žebříčku.

Ve hře máte na starosti vše, co se týká vašeho klubu. Musíte se starat o hráče, trenéry, financování, infrastrukturu a další aspekty. Musíte také rozhodovat o taktice a strategii, abyste na hřišti dosáhli co nejlepších výsledků.

Hra je komplexní a nabízí spoustu možností, jak se realizovat. Můžete se soustředit na rozvoj mladých talentů, nebo naopak na nákup zkušených hráčů. Můžete hrát agresivní fotbal, nebo naopak naproti tomu spoléhat na obranu. Můžete se snažit vyhrát co nejvíce trofejí, nebo se naopak zaměřit na budování stabilního klubu.

Club Manager je ideální hra pro všechny fanoušky fotbalu, kteří se chtějí stát manažerem vlastního klubu. Hra je zdarma a dostupná na všech platformách.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 8 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky