Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

hextris.io

Hextris: Tetris v šestiúhelníkovém formátu

Hextris je jednoduchá, ale návyková puzzle hra inspirovaná Tetrisem. Hráči se snaží zapadnout různě barevné bloky do šestiúhelníkového pole, které se postupně plní. Bloky mohou být otočeny o 90 stupňů, aby se vešly do pole.

Hra je k dispozici zdarma na webových stránkách hextris.io. Je možné ji hrát na počítači, mobilu nebo tabletu.

Základní pravidla

Hra začíná s prázdným šestiúhelníkovým polem. Bloky padají z horní části pole a hráči je musí otočit a posunout tak, aby se vešly do pole. Bloky musí být shodné barvy, aby se mohly smazat.

Pokud bloky nedokážou zapadnout do pole, hra končí.

Tipy pro hraní

Počítejte s bloky, které budou padat. Sledujte, jaké barvy bloků padají, a plánujte, jak je umístit do pole.

Nebojte se bloky otáčet. Otáčení bloků vám může pomoci, aby se vešly do pole.

Pokuste se vytvořit dlouhé řady bloků stejné barvy. Dlouhé řady bloků se smažou najednou, což vám poskytne více místa pro nové bloky.

Hextris je skvělá hra, která je vhodná pro hráče všech věkových kategorií. Je jednoduchá na naučení, ale obtížná na zvládnutí.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky