Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Online hra Slope

O slope

Napadlo vás někdy hrát bowling ve světě podobném Tronu? S hrou Slope budete mít šanci to zjistit, hráči! Po stisknutí tlačítka PLAY stačí vzít kouli a pak ji vést po jednosměrné dráze. Ovládání je velmi jednoduché, nicméně tato nekonečná běhací hra Y8 vám i tak přinese spoustu výzev. V průběhu hry si můžete připadat jako na horské dráze, a to kvůli závratné rychlosti a sérii pulzujících akcí. Jedno je jisté, Slope není hra pro slabé povahy. Nevadí, že si tuto návykovou hru vyzkoušíte, protože si při ní můžete otestovat své reflexy. Jak dlouho vydržíte ve 3D světě hry Slope?

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky

<