Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Akční hra Xenospore

Xenospore je bezplatná strategická hra s prvky puzzlu, která vás uvrhne do napínavého boje o záchranu lidstva před neznámou mimozemskou hrozbou. V této hře se stáváte stratégem, jehož úkolem je chránit lidská obydlí před invazí rozrůstajícího se organismu zvaného Xenospore.

Hratelnost

Hra se odehrává na herní desce rozdělené do polí. Na začátku hry je Xenospore umístěn na jednom z polí a postupně se šíří na sousední políčka. Vaším úkolem je bránit šíření Xenospore a chránit lidská obydlí. K tomu máte k dispozici dva hlavní nástroje:

  • **Ničení polí:** Můžete ničit políčka, abyste izolovali Xenospore a zabránili mu v šíření do obydlených oblastí.
  • **Očista polí:** Můžete čistit infikovaná políčka, abyste je zbavili Xenospore a obnovili je do původního stavu.

Každý tah ve hře představuje jeden den. Během tahu se Xenospore šíří a vy máte k dispozici omezený počet akcí, které můžete provést. Musíte strategicky zvažovat, která políčka zničit a která vyčistit, abyste co nejefektivněji bránili šíření Xenospore a zachránili co nejvíce lidských obydlí.

Hra nabízí

  • **Návyková hratelnost:** Xenospore vás chytne od prvního kola a nenechá vás pustit. Neustále se měnící herní situace vás nutí k rychlému a strategickému myšlení.
  • **Vyzývavé úrovně:** Hra nabízí 40 ručně vyrobených úrovní, které se postupně zvyšují v obtížnosti.
  • **Jednoduché ovládání:** Ovládání hry je intuitivní a snadno se ho naučí i začátečníci.
  • **Atmosférická grafika:** Temná a ponurá grafika hry perfektně dokresluje napínavou atmosféru boje o přežití.

Tipy pro začátečníky

  • **Zaměřte se na ochranu obydlených oblastí:** Vaší prioritou je chránit lidská obydlí před Xenospore. Ničte a čistěte políčka tak, abyste zabránili šíření Xenospore do těchto oblastí.
  • **Nebojte se experimentovat:** Neexistuje jediný správný způsob, jak hrát Xenospore. Experimentujte s různými strategiemi a najděte si tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Kde si hru zahrát

Xenospore si můžete zdarma stáhnout na platformách:

Připojte se k boji proti Xenospore a zachraňte lidstvo!VIDEO XENOSPORE

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 12 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px Ikona RSS 12px x 12px

Herní novinky

<