Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Advanced Wars 2 - Black Hole Rising

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Advance Wars 2: Black Hole Rising je tahová strategická videohra pro Game Boy Advance. Byl vyvinut společností Intelligent Systems a vydán společností Nintendo v roce 2003. Jedná se o druhou hru z podsérie Advance Wars od Nintendo Wars. Předchází mu Advance Wars a následuje Advance Wars: Dual Strike. Navzdory tomu, že byla vyvinuta v regionu, původní japonské vydání bylo zrušeno, ale hra byla později vydána v regionu spolu s původním Advance Wars jako součást kompilační kazety s názvem Game Boy Wars Advance 1 + 2 v roce 2004. Na E3 2021 Nintendo oznámilo, že Black Hole Rising bude spolu s původními Advance Wars předělán a vydán společně pro Nintendo Switch společností WayForward v další kompilaci s názvem Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 4 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky