Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Castlevania - Circle of the Moon

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Circle of the Moon je akční RPG hra z roku 2001 vyvinutá a vydaná společností Konami pro Game Boy Advance. Je to první hra Castlevania pro tuto platformu a první hra v sérii, která byla vydána v 3D.

Hra se odehrává v roce 1830, v době, kdy se Dracula znovu probouzí. Hráč se ujímá role Nathana Gravese, mladého studenta alchymie, který se vydává na cestu, aby zabránil Draculovu vzkříšení.

Hra se hraje ve stylu metroidvania, což znamená, že hráč může volně prozkoumávat rozsáhlý hrad a jeho podzemní prostory. Na své cestě bude muset porazit řadu nepřátel a bossů. Nathan může používat širokou škálu zbraní, včetně mečů, štítů, palných zbraní a magických kouzel.

Hra obsahuje také jedinečný systém schopností, který umožňuje Nathanovi naučit se nové schopnosti, jak postupuje v hře. Tyto schopnosti mu umožňují otevírat nové cesty, prozkoumávat skrytá místa a bojovat s nepřáteli účinnějším způsobem.

Circle of the Moon byla kritickým a komerčním úspěchem. Byla chválena za svůj zábavný herní systém, poutavý příběh a nádhernou grafiku. Hra byla také nominována na cenu GameSpot za nejlepší hru Game Boy Advance roku.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 9 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky