Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Nancy Drew - Message in a Haunted Mansion

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Message in a Haunted Mansion je třetí díl série point-and-click adventur Nancy Drew od Her Interactive. Hra je k dispozici pro platformy Microsoft Windows a Game Boy Advance. Hra má rating ESRB E za momenty mírného násilí a nebezpečí. Hráči se ujímají pohledu první osoby fiktivní amatérské detektivky Nancy Drew a musí vyřešit záhadu pomocí výslechu podezřelých, řešení hádanek a objevování stop. K dispozici jsou dvě úrovně hratelnosti: Detektivní režimy Junior a Senior. Každý režim nabízí jinou úroveň obtížnosti hádanek a nápověd, ale žádná z těchto změn nemá vliv na vlastní děj hry. Hra je volně založena na knize s názvem The Message in the Haunted Mansion (1995).

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 5 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky