Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Ghouls N Ghosts

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Ghouls 'n Ghosts (大魔界村, Dai Makaimura, lit. Great Demon World Village) je plošinovka vyvinutá a vydaná společností Capcom v roce 1988 jako arkádový titul. Později byla portována na řadu domácích systémů, včetně konzolí Mega Drive, Super Nintendo Entertainment System, Sega Saturn a Sony PlayStation. Je pokračováním hry Ghosts 'n Goblins z roku 1985.

V Ghouls 'n Ghosts se hráč vrací do role rytíře Artura, který se vydává na další misi k osvobození princezny Prin Prin z rukou démona Lucifera. Hra je náročná a známá svými smrtelnými pastmi a obtížnými bossovými bitvami.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 3 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky