Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Tetris Worlds

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Hra se skládá z běžných her Tetris. Existuje však několik herních režimů, které upravují způsob, jakým hra funguje.

Tetris Word pro GBA je klasická hra Tetris s novým twistem. Kromě toho, že musíte skládat bloky tak, abyste zabránili tomu, aby dosáhly vrcholu obrazovky, musíte také skládat slova. Každá barva bloku odpovídá jedné zpísmenu a když skládáte čtyři nebo více bloků stejné barvy, vytvoříte slovo. Slova vám dávají body a můžete je použít k odblokování nových úrovní a funkcí.

Hra nabízí několik různých herních režimů, včetně klasického režimu, režimu časovky a režimu duelu. V klasickém režimu se snažíte získat co nejvíce bodů, než vám dojde prostor. V režimu časovky máte omezený čas na dokončení každé úrovně. A v režimu duelu hrajete proti jinému hráči, abyste viděli, kdo získá nejvíce bodů.

Tetris Word pro GBA je zábavná a návyková hra, která je ideální pro hráče všech věkových kategorií. Je to skvělý způsob, jak si procvičit své skládací dovednosti a zároveň si užít trochu zábavy.

Pokud hledáte zábavnou a návykovou hru, která vám procvičí vaše skládací dovednosti, Tetris Word pro GBA je skvělou volbou.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA.

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky