Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Ninja Five-0

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

O hře

Ninja Five-O je akční plošinovka vyvinutá a vydaná společností Hudson Soft pro Game Boy Advance v roce 2003. Hra je známá svými zábavnými a náročnými úrovněmi, jedinečným grapplingovým systémem a stylovou grafikou.

Příběh

Příběh hry se odehrává v japonském městě, které je terorizováno zločineckou organizací. Hráči se ujímají role Yoheiho Kazama, mladého ninji, který je na misi, aby zachránil město a jeho obyvatele.

Hratelnost

Hratelnost Ninja Five-O je založena na skákání a boji. Hráči musí procházet úrovněmi, sbírat předměty a porážet nepřátele. Hra nabízí širokou škálu zbraní a schopností, které hráči mohou použít k poražení nepřátel a vyřešení hádanek.

Grafika a zvuk

Ninja Five-O nabízí stylovou grafiku a zvuk. Hra má nové modely postav a prostředí, které jsou detailnější a realističtější.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 8 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky