Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Final Fantasy IV

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Final Fantasy IV, známá jako Final Fantasy II, je hra na hrdiny, kterou vyvinula a vydala společnost Square (nyní Square Enix) pro Super Nintendo Entertainment System. Byla vydána v roce 1991 a je čtvrtým hlavním dílem série Final Fantasy. Příběh hry sleduje Cecila, temného rytíře, který se snaží zabránit čaroději Golbezovi, aby se zmocnil mocných krystalů a zničil svět. Na této výpravě se k němu připojuje často se měnící skupina spojenců. Final Fantasy IV představila novinky, které se staly základními prvky série Final Fantasy a her na hrdiny obecně. Její systém "Active Time Battle" byl použit v pěti následujících hrách Final Fantasy a na rozdíl od předchozích her v sérii dala IV každé postavě vlastní neměnnou třídu postavy.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 2 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky