Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Rampage - Puzzle Attack

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Rampage Puzzle Attack je logická hra pro Game Boy Advance, kterou vyvinula finská vývojářská společnost Ninai Games a vydala Midway Games. Hra je klonem logické hry Drop Mania a je založena na postavičkách ze hry Rampage. Na začátku hry jsou k dispozici tři postavy z původní hry, George, Lizzie a Ralph, ale další postavy, které se objevily v jiných hrách série, lze odemknout prostřednictvím režimu Rescue. Postavy se během hraní objevují na obrazovce, šplhají po stranách herní arény nebo jsou v kleci na jejím dně. Hra využívá ukládání na heslo ke sledování postupu hráče. Byla to první hra pro konzole, která byla vyvinuta ve Finsku.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 14 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky