Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Castlevania - Aria of Sorrow

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Castlevania: Aria of Sorrow je akční RPG hra z roku 2003 vyvinutá a vydaná společností Konami pro Game Boy Advance. Je to třetí hra Castlevania pro tuto platformu a pokračování hry Castlevania: Harmony of Dissonance.

Hra se odehrává v roce 2035, 36 let po událostech hry Castlevania: Symphony of the Night. Hráč se ujímá role Soma Cruze, japonského studenta, který při pozorování zatmění Slunce náhle omdlí a probudí se v tajemném hradu. Brzy zjistí, že má zvláštní schopnost absorbovat duši padlých nepřátel.

Hra se hraje ve stylu metroidvania, což znamená, že hráč může volně prozkoumávat rozsáhlý hrad a jeho podzemní prostory. Na své cestě bude muset porazit řadu nepřátel a bossů. Soma může používat širokou škálu zbraní, včetně mečů, štítů, palných zbraní a magických kouzel.

Hra obsahuje také jedinečný systém duše, který umožňuje Somě absorbovat duši padlých nepřátel. Tyto duše mu poskytují nové schopnosti, jako jsou nové útoky, speciální schopnosti nebo zvýšené statistiky. Soma může mít najednou tři duše a může je kdykoli přepínat.

Castlevania: Aria of Sorrow byla kritickým a komerčním úspěchem. Byla chválena za svůj zábavný herní systém, poutavý příběh a nádhernou grafiku. Hra byla také nominována na cenu Spike VGX za nejlepší handheldovou hru roku.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 9 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky