Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Metroid - Fusion

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Metroid Fusion je akční dobrodružná hra vyvinutá a vydaná společností Nintendo pro Game Boy Advance v roce 2002. Hra je čtvrtou hlavní hrou v sérii Metroid a sleduje vyděračku Samus Aran, jak vyšetřuje záhadný signál o nouzi z Biometrické výzkumné stanice SR388, místa jejího prvního setkání s parazitickými Metroidy.

Metroid Fusion je hra ve stylu Metroidvania, což znamená, že hráči mohou volně prozkoumávat velký, propojený svět a postupem času postupně odemknout nové oblasti a schopnosti. Hra obsahuje různé nepřátele, hádanky a bosse, které je třeba překonat, a také řadu nových schopností pro Samus, včetně schopnosti absorbovat DNA poražených nepřátel a používat jejich schopnosti sama.

Metroid Fusion se odehrává několik let po událostech Super Metroidu a najde Samus, která vyšetřuje signál o nouzi z Biometrické výzkumné stanice SR388. Po příjezdu Samus zjistí, že stanice byla zamořena novým druhem Metroidů, známým jako SA-X, který je klon jejího vlastního DNA. SA-X je mnohem mocnější než jakýkoli Metroid, kterému se Samus kdy postavila, a musí použít všechny své dovednosti a schopnosti, aby přežila.

Metroid Fusion byl kritický a komerční úspěch. Byl chválen za svůj pevný herní systém, náročné souboje s bossy a strašidelnou atmosféru. Hra také obdržela chválu za své inovativní použití vyprávění, které zahrnuje prvky jak textu, tak hlasového herectví.

Metroid Fusion je vynikající akční RPG hra, která je povinností pro všechny fanoušky série Metroid nebo žánru metroidvania.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 14 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky