Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Metroid - Zero Mission

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

Metroid: Zero Mission je akční dobrodružná hra vyvinutá a vydaná společností Nintendo pro Game Boy Advance v roce 2004. Hra je remakem původní hry Metroid z roku 1986 a převypráví příběh s aktualizovanými vizuálními prvky a hratelností.

Metroid: Zero Mission je hra ve stylu Metroidvania, což znamená, že hráči mohou volně prozkoumávat velký, propojený svět a postupem času postupně odemknout nové oblasti a schopnosti. Hra obsahuje různé nepřátele, hádanky a bosse, které je třeba překonat, a také řadu nových schopností pro Samus, včetně schopnosti běhat, skákat a používat různé zbraně a přístroje.

Metroid: Zero Mission se odehrává před událostmi původního Metroidu a vypráví příběh o Samus Aran, která se vydává na misi k zabití Metroidů na planetě Zebes. Samus začíná hru s omezeným počtem schopností, ale postupně se bude zlepšovat a získávat nové schopnosti, které jí umožní prozkoumávat nové oblasti a čelit silnějším nepřátelům.

Metroid: Zero Mission byl kritický a komerční úspěch. Byl chválen za svůj pevný herní systém, poutavý příběh a vylepšenou grafiku a zvuk. Hra byla také nominována na několik ocenění, včetně ceny GameSpot za nejlepší hru pro Game Boy Advance roku.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 10 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky