Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Rayman Advance

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

O hře

Rayman Advance je plošinovka vyvinutá a vydaná společností Ubisoft pro Game Boy Advance v roce 2001. Hra je remakem původní hry Rayman z roku 1995 a nabízí vylepšenou grafiku, zvuk a hratelnost.

Příběh

Rayman je bezhlavý a beznohý mládenec, který žije v idylickém světě jménem Fantazia. Jednoho dne však svět začne být ohrožován zlý pan Dark. Rayman se musí vydat na cestu, aby zachránil Fantazii a její obyvatele.

Hratelnost

Hratelnost Rayman Advance je založena na skákání, boji a řešení hádanek. Hráči musí ovládat Raymana, aby procházel úrovněmi, sbíral předměty a porážel nepřátele. Hra nabízí širokou škálu pohybových schopností, které hráči mohou použít k prozkoumávání světa a překonávání překážek.

Grafika a zvuk

Rayman Advance nabízí živou a barevnou grafiku, která je inspirována uměním Paula Cézannea. Hra také nabízí poutavý soundtrack, který pomáhá vytvořit atmosféru fantazijního světa.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 7 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky