Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Driv3r

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Driv3r je akční adventura z roku 2004 vyvinutá společností Reflections Interactive a vydaná společností Atari pro PlayStation 2, Xbox a Microsoft Windows. Je to třetí díl ze série Driver.

Hra se odehrává ve třech městech: Miami, Nice a Istanbul. Hráč se ujímá role Johna Tannera, agenta FBI, který je vyslán do Miami, aby vyšetřil zločineckou organizaci South Beach.

Hra se hraje z pohledu třetí osoby a zaměřuje se na závodění a přestřelky. Hráč může ovládat různé typy vozidel, včetně sportovních vozů, policejních aut a dokonce i tanků. Hra také obsahuje prvky stealthu, které hráč může použít k proniknutí do nepřátelských oblastí.

Přijetí hry Driv3r bylo smíšené. Hra byla chválena za svou grafiku, herní zážitek a závodění. Byla však také kritizována za technické problémy, jako jsou chyby a pomalá vykreslování.

ikona herního portálu hrani.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 2 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sponzorem herního portálu je dovolená od Amazing Travel

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky