Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Sonic Advance 2

Přidáno 21. 10. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

O hře

Sonic Advance 2 je akční plošinovka vyvinutá a vydaná společností Sega pro Game Boy Advance v roce 2002. Jedná se o pokračování hry Sonic Advance z roku 2001 a sleduje dobrodružství Sonica the Hedgehoga a jeho přátel, Knucklese the Echidny, Tailse the Foxe a Amy Rose, jak se snaží zastavit Dr. Eggmana, který se snaží ovládnout svět.

Příběh

Hra se odehrává v šesti různých světech, z nichž každý má své jedinečné prostředí a výzvy. Hráči se setkají s řadou nových nepřátel a bossů, včetně nových forem Dr. Eggmana. Hra také obsahuje několik nových herních funkcí, jako je schopnost Sonica používat Chaos Emeralds k získání nových schopností.

Hratelnost

Hratelnost Sonic Advance 2 je založena na skákání, boji a řešení hádanek. Hráči musí ovládat Sonica nebo jednoho z jeho přátel, aby procházeli úrovněmi, sbírali předměty a poráželi nepřátele. Hra nabízí širokou škálu pohybových schopností, které hráči mohou použít k prozkoumávání světa a překonávání překážek.

Grafika a zvuk

Sonic Advance 2 nabízí živou a barevnou grafiku, která je inspirována uměním Paula Cézannea. Hra také nabízí poutavý soundtrack, který pomáhá vytvořit atmosféru fantazijního světa.

Ohlasy hráčů

Sonic Advance 2 byl kriticky a komerčně úspěšný. Byl chválen za svou zábavnou a náročnou hratelnost, živou grafiku a poutavý soundtrack. Hra je považována za jednu z nejlepších akčních plošinovek pro Game Boy Advance.

  • "Sonic Advance 2 je skvělá akční plošinovka, která nabízí hodiny zábavy." - IGN
  • "Sonic Advance 2 je vizuálně působivá hra s chytlavou hudbou a zábavnou hratelností." - GameSpot
  • "Sonic Advance 2 je povinnou hrou pro všechny fanoušky Sonica." - Game Informer

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma a prozkoumejte Open Source Hry. Online hry můžete vyhledat podle témat.

Poslední článek na blogu: Škola čar a kozel.

Nyní je zde 9 hráčů.
Copyright ©2022-2024 hrani.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky